Czy Francja znów upokorzy Ukrainę?

1 min read

Już jutro do gry wraca sekcja reprezentacyjna. Pierwsze drużyny rozegrają swoje mecze grupowe, których stawką będzie udział w Mistrzostwach Świata w 2022 roku. Przypominamy, że Mistrzostwa Świata w 2022 roku odbędą się wyjątkowo w Katarze, pod koniec roku.

Jednym z pierwszych, interesujących spotkań będzie oczywiście spotkanie Francji z Ukrainą. Jest to jedno ze spotkań, które może elektryzować. Szczególnie biorąc pod uwagę ostatni wynik obu drużyn, które spotkały się w 2020 roku. Wtedy Francja wygrała pewnie wynikiem 7:1. Jak będzie tym razem?

Sytuacja obu kadr niewiele się zmieniła od tamtego czasu. Francja aktualnie dysponuje jedną z najlepszych ekip reprezentacyjnych i nie bez powodu jest rozpatrywana jako potentat do wygrania Mistrzostw Świata w Katarze. Łączna wartość wszystkich zawodników kadry to ponad 1 miliard euro!

Poczytaj:  Łatwa przeprawa Rosji w Cyprze?

Na tle Ukrainy jest to kolosalna kwota, ponieważ reprezentacja Ukrainy została wyceniona na zaledwie 150 milionów euro. Jak widać różnica między oboma drużynami jest wręcz galaktyczna.

Możliwość obstawiania

Naturalnie spotkania będą w swojej ofercie zawierać bukmacherzy internetowi w Polsce, którzy proponują nam legalne obstawianie. Jest to jedyna droga, dzięki której będziemy mogli obstawiać wyżej wymienione spotkanie w pełni legalnie w naszym kraju.