Czy Francja znów upokorzy Ukrainę?

1 min read

Już jutro do gry wraca sekcja reprezentacyjna. Pierwsze drużyny rozegrają swoje mecze grupowe, których stawką będzie udział w Mistrzostwach Świata w 2022 roku. Przypominamy, że Mistrzostwa Świata w 2022 roku odbędą się wyjątkowo w Katarze, pod koniec roku.

Jednym z pierwszych, interesujących spotkań będzie oczywiście spotkanie Francji z Ukrainą. Jest to jedno ze spotkań, które może elektryzować. Szczególnie biorąc pod uwagę ostatni wynik obu drużyn, które spotkały się w 2020 roku. Wtedy Francja wygrała pewnie wynikiem 7:1. Jak będzie tym razem?

Sytuacja obu kadr niewiele się zmieniła od tamtego czasu. Francja aktualnie dysponuje jedną z najlepszych ekip reprezentacyjnych i nie bez powodu jest rozpatrywana jako potentat do wygrania Mistrzostw Świata w Katarze. Łączna wartość wszystkich zawodników kadry to ponad 1 miliard euro!

Na tle Ukrainy jest to kolosalna kwota, ponieważ reprezentacja Ukrainy została wyceniona na zaledwie 150 milionów euro. Jak widać różnica między oboma drużynami jest wręcz galaktyczna.

Możliwość obstawiania

Naturalnie spotkania będą w swojej ofercie zawierać bukmacherzy internetowi w Polsce, którzy proponują nam legalne obstawianie. Jest to jedyna droga, dzięki której będziemy mogli obstawiać wyżej wymienione spotkanie w pełni legalnie w naszym kraju.