Łatwa przeprawa Rosji w Cyprze?

1 min read

Cypr położony jest na pięknej, słonecznej wyspie. I głównie z uwagi na ten fakt, piłka na Cyprze nie jest tak rozwinięta jak w innych, większych Państwach. Dzisiejszego dnia Cypr zmierzy się ze zdecydowanie większym powierzchniowo i ludowo Państwem, jakim bez wątpienia jest Rosja. Czy dla Rosji będzie to kolejna, łatwa przeprawa?

W pamięci kibiców może być ostatnie spotkanie, które zakończyło się nie małym pogromem, albowiem wynikiem 0:5 na korzyść Rosji. Tym razem również zapowiada się zacięta walka, ponieważ Rosja walczy o kolejne punkty w tabeli eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Tym bardziej, że piłkarze z Rosji mają zawsze chrapkę na jak najwyższe miejsce w tabeli, aby udowodnić wyższość nad sowimi rywalami.

Poczytaj:  Wybierz się na niezapomnianą przygodę na Bałtyku!

Z kolei drużyna Cypru będzie posiadać kilka absencji, co z pewnością nie wpłynie pozytywnie na morale drużyny. Wydaje się więc, że Rosja ma zdecydowanie większe szanse na wygraną, co potwierdzają legalni bukmacherzy, oferujący swoje zakłady.

Gdzie znajdę typy na to spotkanie?

Jeśli moja analiza nie wystarczy do tego, aby ocenić spotkanie, zawsze możecie sprawdzić pozostałe typy bukmacherskie na to spotkanie. Powyższy serwis posiada całkiem pokaźną bazę typów i typerów, którzy oferują swoją pomoc merytoryczną!