ZWCAD 2022 – nowe możliwości

2 min read

Close-up portrait of laptop with blueprints, architect sitting from behind working on architectural plan, interior shot

W dzisiejszych czasach systemy CAD i 3D CAD to podstawowe narzędzia każdego inżyniera. Projektowanie wspomagane komputerowo, to dziedzina, która na dobre zagościła w świecie przemysłu, mechaniki i szeroko pojętej inżynierii. Programy tego typu znajdują zastosowanie m.in. w zakresie tworzenia wirtualnych prototypów, czy zaawansowanych animacji. Poznaj ZWCAD 2022 i przekonaj się, jakie to proste!

ZWCAD – profesjonalny program dla każdego

ZWCAD, to innowacyjny program, który jest świetną alternatywą dla innych często kosztownych systemów projektowania komputerowego. Dedykowany jest studentom i inżynierom, których codzienna praca opiera się przede wszystkim na projektowaniu, czyli rysowaniu, edytowaniu i wymiarowaniu. ZWCAD to program, który zapewnia zupełnie nowe możliwości. Ukierunkowany jest na wygodę, szybkość i precyzyjność, a także wydajność, która jest konieczna przy pracy z dużymi plikami. 

Oprogramowanie dostępne jest w Polsce już od 2005 roku. Od tamtej pory ZWCAD zyskał ogromne grono zwolenników, ze względu na szereg możliwości, jakie oferuje. Dużą zaletą programu jest możliwość wzbogacenia go o dodatkowe aplikacje. Mowa o m.in. ZWTraffic, ZWGeo i wielu innych. Odwiedź stronę www.zwcad.pl i dowiedz się więcej o tym nowoczesnym oprogramowaniu.

Dlaczego warto wybrać ZWCAD?

ZWCAD będzie doskonałym wyborem, jeśli zależy Ci na bezterminowej licencji, braku opłat subskrypcyjnych oraz możliwości aktualizacji do najnowszej wersji. Z programu będziesz mógł korzystać, kiedy chcesz i ile chcesz, i to na dowolnej liczbie komputerów! Dostępna jest również wersja testowa ze wszystkimi funkcjonalnościami. Można z niej korzystać całkowicie za darmo przez 30 dni, testując możliwości programu. Wybierając ZWCAD możesz liczyć na wsparcie techniczne oraz bogaty zakres użytecznych szkoleń – od podstawowych, aż po najbardziej zaawansowane. Warto również podkreślić, że ZWCAD dostępny jest w wielu wersjach językowych, m.in. polskiej, angielskiej, czeskiej i niemieckiej. Wszystko dostosowane do Twoich potrzeb!

Poczytaj:  Nowa wersja ZW3D już dostępna – sprawdź zmiany i usprawnienia w tegorocznym wydaniu

ZWCAD w najnowszym wydaniu 

ZWCAD 2022 SP2, to najnowsza wersja programu, w której wprowadzonych zostało wiele ulepszeń i nowości. To, na co teraz mogą liczyć użytkownicy, to m.in. konwersja komentarzy głosowych na tekst, nowe typy danych dla tabel, ulepszony Smart Plot, rozbijanie splajnów, zoptymalizowane wyświetlanie obiektów 3D, usprawniony ruch kursora i wiele innych funkcjonalności. 

Postaw na wielopaki ZWCAD

Jeśli myślisz o zakupie licencji ZWCAD, to świetnie się składa. Właśnie ruszyła pakietowa promocja, dzięki której przy wyborze kilku pakietów, będzie można liczyć na niezwykle atrakcyjne warunki. Odwiedź stronę i przekonaj się sam, na co możesz liczyć.