W jaki sposób ułożyć funkcjonalny i elegancki parkiet?

1 min read

Ogromnym zainteresowaniem przy nowoczesnych parkietach cieszy się podłoga w jodełkę. Wiele osób obawia się jednak czasochłonnego klejenia oraz trudnej pielęgnacji takiej podłogi. Nic bardziej mylnego! Nowoczesne panele podłogowe w jodełkę są wyposażone w wygodne zatrzaski, dzięki czemu, montaż jest wyjątkowo szybki i prosty.

Jeśli chcesz stworzyć taki parkiet w swoim domu, polecamy najnowszą kolekcję Trendtime 3 zaprojektowaną przez niemieckiego producenta Parador. To specjalne panele stworzone właśnie pod kątem podłogi w jodełkę. Są wyposażone w zatrzaski, które spinają się ze sobą prostopadle. W ten sposób tworzymy wzór choinki. W odróżnieniu od dawnych klepek są jednak znacznie większe, dzięki czemu, samo kładzenie podłogi jest dużo łatwiejsze. Wizualnie, większe klepki również prezentują się bardzo elegancko.

Poczytaj:  Basen kanadyjski – co warto o nim wiedzieć?

Firma Parador słynie z wysokiej jakości wykonania. Jodełka panele sklep proponuje nam sześć różnych odcieni, tak, aby każdy klient mógł dostosować panele do swoich indywidualnych potrzeb. Produkt odznacza się wysoką klasą ścieralności, jest odporny na zabrudzenia, a także prosty w codziennej pielęgnacji. Nie dziwi zatem fakt, że klasyczna jodełka to ostatni krzyk mody.