Premiery gier w 2020 roku – co nas czeka?

2 min read

Rok 2020 przyniesie nam wiele ekscytujących premier, na które gracze czekają od dawna. Przed nami ekscytująca jesień a także zima, również dzięki premierom najnowszej generacji konsol. Dzięki temu gracze mogą liczyć nie tylko na świetne produkcje, lecz także na nowy sprzęt do grania. Zapraszamy do sprawdzenia najbardziej gorących premier tego roku!

UFC 4 – Premiera 14.08.2020

Pierwszą z premier, które postanowiliśmy wziąć pod uwagę jest symulator sportów walk pod nazwą UFC 4. Najbardziej znana organizacja mieszanych sztuk walk powraca do graczy po raz czwarty, oferując im jeszcze lepszą grafikę, jeszcze więcej realizmu a także zaktualizowane sylwetki najbardziej znanych i cenionych na świecie graczy. W grze jak zwykle nie zabraknie polskich akcentów w postaci Jana Błachowicza, Karoliny Kowalkiewicz a także Justyny Jędrzejczyk!

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – 04.09.2020

Legendarna seria Tony Hawk’s Pro Skater powraca do nas w odświeżonej odsłonie. Dzięki niej odwiedzimy znów najbardziej kultowe lokalizacje, które przez wiele lat towarzyszyły nam podczas rozgrywek na komputerach a także konsolach. Do naszej dyspozycji znów powrócą skate legendy, takie jak Tony Hawk, Bob Burnquist czy Bucky Lasek. W grze będziemy mogli poruszać się także nowymi gwiazdami skateboardingu a sama gra zostanie uzupełniona o aktualny, odjazdowy soundtrack!

Poczytaj:  Sprawdzamy, które yoyo warto dziś zamówić przez Internet1

Watch Dogs: Legion – 29.10.2020

Jest to jedna z bardziej wyczekiwanych premier tego roku, która ma powalić świat graczy na kolana. Kolejna odsłona serii Watch Dogs ma być jeszcze bardziej rozwinięta, oferować jeszcze bogatszy świat a także dawać nam wiele ścieżek rozwoju w grze, poprzez wybór konkretnych postaci. Jak twierdzą sami twórcy, Londyn jeszcze nigdy nie był tak dobrze odwzorowany w grze, natomiast każda z postaci posiada charyzmę, która podczas rozgrywki będzie dawać się we znaki.

Gdzie znajdziemy pozostałe premiery gier?

My wyselekcjonowaliśmy trzy premiery, które według nas w tym roku są pozycjami obowiązkowymi. Jeśli jednak chcecie być na bieżąco ze wszystkimi premierami gier zarówno na komputery jak i konsole, gorąco zapraszamy pod adres: https://allegro.pl/premiery/kalendarz-premier-gier-video 

Znajdziecie tutaj wszystkie premiery gier zarówno na rok 2020 jak i na kolejne lata. Dlatego warto być z tym adresem www na bieżąco!