Ostatnie dni promocji – CAD jakiego potrzebujesz

2 min read

Inside the Heavy Industry Factory Close-up Footage of Industrial Engineer's Hands Working on the Personal Computer with Two Monitors Designing Turbine/ Engine in 3D, Using CAD Program.

Nie masz u siebie jeszcze najnowszej wersji oprogramowania CAD? W takim razie pośpiesz się, ponieważ promocja kończy się już niedługo!

Najnowsza wersja programu do rysowania 2D – co daje?

ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego programu do rysowania 2D – CAD. Obsługuje nie tylko pliki DWG, ale również DXF w najnowszych formatach. Doczekał się aktualizacji, a nowa wersja ZWCAD 2024 przynosi sporo nowości i usprawnienia, które pozwolą na tworzenie niezwykłych rzeczy w zdecydowanie szybszym tempie i znacznie wygodniej.

W dużej mierze to zasługa poprawie szybkości działania podstawowych funkcji, w tym na przykład otwierania, przeglądania, edycji, czy zapisywania plików. Wspomaganie sprzętowe grafiki, zapisy częściowe oraz obliczenia wielowątkowe sprawiają, że można lepiej wykorzystywać moc obliczeniową komputera, co przekłada się również na znacznie płynniejszy proces projektowania. Nie sposób pominąć też funkcji Flexiblock, która pozwala na zmianę kształtu za pomocą akcji i parametrów. To oczywiście sprawia, że sama praca na blokach staje się prostsza, wygodniejsza, a przede wszystkim znacznie szybsza.

Jakby tego było mało, to ZWCAD 2024 umożliwia konwersje bloków dynamicznych na Flexiblock, a następnie edycję obiektów bez tracenia ich właściwości. Wprowadzono też obsługę chmury punktów w wielu popularnych formatach, w tym na przykład RCS i RCP. Nie mówiąc już o kilku przydatnych funkcjach, w tym na przykład wycinanie fragmentu punktów, tworzenie przekrojów, czy dostosowanie ustawień widoczności.

Poczytaj:  Czym są dyspensery do papieru?

Inwestycja w najnowszy CAD – dlaczego warto?

Klasyczna wersja programu do rysowania 2D jest na bardzo wysokim poziomie. Jednak to właśnie ZWCAD 2024 zapewnia dostęp do funkcjonalnego i wydajnego narzędzia, które usprawni realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Praca na programie jest banalnie prosta, a przy tym wygodna i płynna. Co więcej, oprogramowanie oferowane jest teraz na znacznie korzystniejszych warunkach.

Przykładowo, przy zakupie nowej licencji ZWCAD 2024 Standard lub Professional za każde nowe stanowisko, jedna wskazana starsza licencja zostanie zaktualizowana bezpłatnie do najnowszej wersji. Można zatem zaoszczędzić ponad 900 zł na licencji. Jakby tego było mało, to aktualizując starszą licencję do ZWCAD 2024 można otrzymać 20% rabatu, a zaoszczędzone środki wykorzystać na dowolny cel.

Powyższe warianty można też ze sobą łączyć, więc to najlepsza okazja do wyposażenia stanowisk w firmie, zwłaszcza że oprogramowanie jest teraz znacznie tańsze.

Promocja na CAD – do kiedy obowiązuje?

Promocja na nowoczesne oprogramowanie do rysowania 2D ograniczona jest czasowo. Dokładniej mówiąc tylko do 27 października 2023 roku nową funkcjonalność można nabyć w znacznie niższej cenie. Jeśli zatem nie zdążyłeś skorzystać z tej wyjątkowej oferty, to koniecznie wejdź na www.zwcad.pl i zapoznaj się z jej szczegółami. Za pośrednictwem strony możesz tez poproś o promocyjną ofertę, więc zaoszczędzisz sobie też dodatkowego czasu!