Jakie produkty możemy zamówić w drukarni?

1 min read

Choć drukarnia działa na rynku już od wielu lat, to nadal wielu z nas nie wie, co dokładnie można w niej zamówić. Ty również masz wątpliwości? W takim razie zajrzyj do naszego tekstu, a rozwiejesz wątpliwości!

Ulotki

Na pewno w zakresie usług drukarni znajdziemy ulotki, które są uznawane za najstarszą i zarazem najlepszą formę reklamy. Ulotki mogą zostać wydrukowane zgodnie z naszym projektem, jak i wskazówkami, ponieważ drukarnia nastawiona jest na to, ale spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gadżety reklamowe

Gadżety z logo firmy dają szansę na budowanie więzi z klientem, partnerami biznesowymi, czy nawet z pracownikami. Doświadczona drukarnia Kielce doskonale to rozumie, dlatego swoją ofertę poszerzyła o możliwość stworzenia gadżetów reklamowych. Specjalnie na nasze zlecenie zajmie się przygotowaniem odzieży reklamowej, długopisów, smyczy, podkładek i myszy do komputera itp.

Poczytaj:  Czym jest taśma PET?

Produkty eco

W profesjonalne drukarni możemy zamówić również produkty eco, na które obecnie panuje moda. W ofercie czeka na nas możliwość zamówienia pudełek, toreb papierowych i materiałowych, w tym również toreb z nadrukiem.

Sprawdź ofertę Drukarni Kielce : Kolorami.eu
ul. Magazynowa 6A | 25-565 Kielce
+48 41 362 75 74 | Fax: +48 41 332 99 40
biuro@kolorami.eu | www.kolorami.eu