CAD jakiego potrzebujesz!

2 min read

Zyskaj bardziej intuicyjny, przejrzysty, a także szybszy i wydajniejszy program, jakim jest ZWCAD 2023! Jego najnowsze wersja trafiła na rynek 8 czerwca i do dnia dzisiejszego przynosi liczne korzyści osobom zarówno początkującym, jak i zaawansowanym. Sprawdź sam!

Aplikacja ZWCAD 2023 to idealne oprogramowanie do edycji brył. Jego pierwsza metoda wspiera starsze rozwiązania, dzięki czemu sprawdza się przy wymagających rysunkach, w których ważny jest każdy szczegół. Zmiany wprowadzamy przy pomocy panelu właściwości, który znajduje się w specjalnym oknie, dzięki któremu określamy dokładne wartości, które opisują bryłę. Dzięki niemu, możemy w pełni dopasować zarówno długość, szerokość, jak i wysokość bryły, oraz jej położenie układu współrzędnych (a także typ danej bryły).

W ZWCAD 2023 (oprogramowanie dostępne pod adresem www.zwcad.pl) znajdziemy także rozbudowany i niezwykle intuicyjny tryb edycji poprzez uchwyty, dzięki którym będziemy mogli współpracować dobrze ze wszelkimi urządzeniami dotykowymi, a także i z kontrolerami 3D. Dzięki specjalnym punktom na ścianach bryły, zwanymi właśnie uchwytami, będziemy mogli w wygodny sposób przeciągać, a także zmieniać takie wartości jak wymiary, położenie, czy kształt bryły. 

Poczytaj:  Tanie rozmowy przez Internet

W praktyce wygląda to tak, że możemy chwytać bryłę w każdym miejscu i za pomocą pociągnięcia, dostosowywać ją do wymogów każdego projektu.

Co jeszcze ciekawego oferuje nam oprogramowanie ZWCAD 2023?

Ważnym elementem nowej wersji aplikacji jest bardzo istotna możliwość, jaką jest możliwość łatwego wczytywania plików DDL. Są skrypty, które napisane są w języku C#, które wczytujemy za pomocą polecenia _netload. Więcej na temat metody wczytywania skryptów DDL znajdziemy pod adresem internetowym https://www.zwcad.pl/wyszukiwanie-w-bazie-wiedzy/jak-to-zrobic/933-jak-wczytac-automatycznie-pliki-dll-netload.html

Masz sugestię? Skontaktuj się z autorami aplikacji!

Jako dystrybutor oprogramowania ZWCAD 2023, jesteśmy bardzo otwarci na głosy wszystkich swoich klientów. Skutkiem tego, do Państwa dyspozycji został oddany specjalny formularz kontaktowy, dostępny pod adresem internetowym https://www.zwcad.pl/cennik-zwcad/zapytanie-ofertowe.html – na jego podstawie, będą mogli Państwo uzyskać preferowane warunki zakupu i przystępniejszą cenę. Dodatkowo, jako specjaliści od oprogramowania ZWCAD, oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo i dobór aplikacji do Państwa potrzeb. 

Skutkiem tego, zapraszamy do kontaktu!